چاپ عریض

چاپ پلات لمینت

پلات و لمینت (کوتد لمینت) یک نوع چاپ دیجیتال است . دستگاه پلاتر بر روی متریال های مختلف چاپ می زند و سپس به کمک دستگاه لمینیتور بر روی چاپ یک لایه کشیده می شود که آن را در مقابل پارگی ، رطوبت و صدمات احتمالی حفظ می نماید ، این لایه محافظ می تواند به صورت لمینیت مات یا براق باشد .

امکان چاپ تا عرض ۱۵۰ سانتی متر وجود دارد ، این نوع چاپ مختص فضای داخلی ( چاپ ایندور) است و کاربرد آن برای مواردی از جمله چاپ نقشه ، چاپ پوستر ، چاپ کوتد ، چاپ فتو گلاسه ، چاپ بوم ،چاپ پی وی سی ، چاپ سازه های نمایشگاهی مثل استند ، پاپ آپ ، کانتر و رول آپ می باشد .

چاپ بنر

چاپ عریض به دلیل مقاوم بودن در فضای خارجی به کار برده می شود. یکی از متریال های این نوع چاپ بنر می باشد. بنر در دو نوع چینی و کره ای موجود است که هر یک بین هشت انس تا سیزده انس تنوع دارند ، تفاوت انواع مختلف آن در کیفیت چاپ و مقاومت جنس است . بنر کره ای از کیفیت چاپ بالا و همچنین مقاومت بالاتری نسبت به بنر چینی برخوردار است ، برای استفاده معمول بر روی ده انس چاپ می شوند اما برای تابلوهای سر در فروشگاه باید از بنر سیزده انس استفاده شود .

نوع دستگاه چاپ نیز در بالا بودن کیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد ، به این معنی که اگر شما برای چاپ خود از بنر کره ای استفاده کنید ولی دستگاهی که با آن چاپ می کنید دارای کیفیت پایین چاپ باشد ، کار شما از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود.

چاپ بنر به صورت سفارشی و تبلیغاتی ، در ابعاد و سایز های مختلف و چاپ بنرهای آماده در بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف و جدید با موضوعات مختلف از جمله ترحیم و تسلیت ، کربلایی ، حجاج ، بنر شهادت و رحلت معصومین ، اعیاد ، ولادت های مذهبی ، مناسبت های ملی و …

چاپ بنر لمپوست

لمپوستبنر نسل پیشتاز سازه های تبلیغاتی عمودی است که بر روی تیر چراغ برق در سالهای اخیر توسط شهرداری برای نصب اعلانات عمومی مورد استفاده قرار گرفته است. لمپوست به جهت تکرار بسیار در انتقال پیام و ثبت آن در ذهن بیننده بسیار اثرگذار می باشد. میله‌های مستطیلی در ابعاد یک متر در سه متر می باشد و پس از نصب در محل مورد نظر امکان نصب پارچه تبلیغاتی میسر می باشد. این سازه بسته به نوع قرار گیری مکانی در کنار خیابان بصورت دو وجهی و در وسط  بلوارها بصورت چهاروجهی نصب می شود. از مشخصات منحصر به فرد پایه بنر لمپو پست، تبدیل نیروی باد به حرکت دورانی و چرخش بنر همسو با جریان باد می باشد که ضمن کاهش بار روی پایه بنر، از بنر در مقابل پیچ خوردن و پاره شدن محافظت می کند. به دلیل کوچک بودن این سازه در فواصل دور دید ندارد و نیز قابلیت نور پردازی نداشته و تنها از روشنایی خیابان استفاده می گردد .

چاپ فلکسی

یکی از متریال های چاپ عریض فلکسی یا فلکس است که قابلیت عبور نور را از خود داراست و همچنین استحکام بیشتری نسبت به بنر دارد. به طور معمول برای تابلوهای سر در مغازه ها ، فروشگاه ها ، تابلوهای عابر پیاده ، بیلبورد ها و به طور کل برای تابلوهایی که روشنایی از رو و یا پشت دارند استفاده می گردد . دو نوع چینی و کره ای دارد که نوع چینی به طور معمول ۱۸ انس و نوع کره ای آن ۲۰ انس می باشد.

چاپ مش

یکی از متریال های چاپ عریض مش می باشد که به صورت مشبک است. مش دو نوع دارد ، پشت چسب دار و معمولی که نوع پشت چسبدار آن برای تبلیغات روی شیشه استفاده می شود ، زیرا زمانی که روی شیشه قرار می گیرد امکان عبور نور از آن وجود دارد و همچنین دید پشت شیشه به طور کامل از بین نمی رود. نصب نوع چسب دار این متریال همانند استیکر می باشد. نوع بدون چسب مش برای تبلیغات محصولات خاص بر روی استند و … به کار می رود.

چاپ سولیت

بزرگترین حسن چاپ فضای خارجی نسبت به سایر چاپ ها مقاوم بودن آن در تمام شرایط جوی می باشد. سولیت متریال مخصوص چاپ فضای خارجی است که به صورت ایندور و اوتدور چاپ می شود. سولیت برای محصولات دکوراسیون بسیار مناسب می باشد بطور مثال ظاهر بدون بافت سولیت جهت چاپ پوستر و پرده تصویری بسیار مناسب می باشد و جلوه تصویر را بطور کامل نمایان می سازد. مقاومت و استحکام سولیت به مراتب از بنر بیشتر بوده و در دو نوع کره ای و چینی موجود می باشد.

چاپ پارچه

پارچه های تمام پلی استر و ترکیب پلی استر و پنبه ، نایلونی و . . . مناسب برای چاپ عریض تصویر می باشند.

چاپ بر روی پارچه که صد در صد قابل شستشو می باشد در ابعاد دلخواه  و با کیفیت بالا برای کاربرد هایی نظیر پرده ، روتختی ، رومبلی ، پرچم ، بنر، بیل بورد ، عکس ، پوشاک و انواع دیگر کاربرد های دکوراسیون و امور تبلیغاتی انجام می شود.

چاپ استیکر و وینیل

چاپ انواع استیکر و وینیل کاملا تخصصی و با کیفیت و ماندگاری رنگ بالا انجام می شود . استیکر و وینیل متریالی از جنس PVCبوده و در زمینه چاپ و تبلیغات در فضای خارجی و حتی فضای داخلی به کار گرفته می شود . استیکر دو مدل شیشه ای و شیری دارد که نوع شیشه ای آن همانند شیشه از هر دو طرف دید دارد اما نوع شیری آن این قابلیت را ندارد زیرا دارای رنگ زمینه سفید رنگ است. این متریال به صورت پشت چسب دار می باشد و برای مواردی همچون تبلیغات روی بدنه اتوبوس ،تبلیغات روی زمین جهت فروشگاهها و پاساژها و روی دیوارهای رنگ شده ( دیوار منازل و محل کار برای دکوراسیون داخلی ) ،  روی یخچال و روی شیشه سوپر مارکت ها ( همانند تبلیغاتی که برخی شرکت های تولید کننده محصولات غذایی و لبنی و آب میوه ها بر روی شیشه مغازه ها انجام می شود) ، چاپ روی ماشین ، خاور ، نیسان و کامیون های پخش محصولات ، تبلیغات روی بدنه مترو و داخل مترو، و به طور کلی روی تمامی سطوحی که حالت صاف و صیقلی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.