چاپ و رایت CD, DVD

امروزه با توجه به استفاده روزافزون تکنولوژی، بسیاری از کاتالوگ ها و نمونه کارها به صورت دیجیتالی عرضه میگردند ویا شما محصولات دیجیتالی از قبیل نرم افزار، فیلم، دیتا و غیره دارید. مسلما شما می بایست این اطلاعات را از طریق یک لوح فشرده( mini cd, CD, DVD) به مشتریان و یا متقاضیان خود ارائه دهید.

ما به کمک شما خواهیم شتافت و اطلاعات شما را بنا به حجم اطلاعات بر روی CD ویا DVD رایت کرده و بر روی سی دی و یا دی وی دی تان طرح شما را چاپ می کنیم.

بنا به تعداد درخواستی شما نوع چاپ و رایت سی دی و دی وی دی ها متفاوت می باشد

انواع چاپ و رایت CD, DVD عبارتند از:

 1. چاپ و رایت استمپری (اوریجینال یا پشت نقره ای)
  در چاپ و رایت cd و dvd استمپری یا اورجینال، ابتدا از فایل مستر که برای تکثیر آماده شده، یک قالب از جنس نیکل تهیه می شود. در مرحله بعد، پلی کربنات (مواد تشکیل دهنده ی لوح فشرده) توسط دستگاه های تمام اتوماتیک روی طلق مخصوص CD تزریق می شود. در قسمت اصلی این فرایند قالب اسمپر، اطلاعات تکثیر را روی CD یا DVD با ضربه ای که به لوح فشرده وارد می کند حک می کند. سپس سی دی یا دی وی دی های تولید شده وارد مرحله چاپ افست یا سیلک می شوند.

  این روش تولید cd و dvd و چاپ دی وی دی و سی دی به دلیل داشتن هزینه های جانبی از قبیل فیلم و زینک و قالب استمپر در تیراژهای کمتر از ۵۰۰۰ عدد مقرون به صرفه نمی باشد.

 2. چاپ دیجیتال
  چاپ سی دی و چاپ دی وی دی به روش دیجیتال یکی از روش های چاپ روی انواع cd و dvd می باشد که بوسیله ی دستگاههای چاپ Ink Jet انجام می پذیرد. در این روش بدلیل اینکه جوهر چاپ براثر رطوبت سطح چاپ شده آسیب می بیند،  از لایه روکش UV برای تثبیت رنگ چاپ استفاده می شود.
 3. رایت داپلیکت (Duplication)
  چاپ و رایت سی دی به روش دیجیتال بصورت نرم افزاری و بوسیله دستگاه داپلیکیتور انجام می شود. این روش تکثیر سی دی و دی وی دی مناسب تیراژ کمتر از ۵۰۰۰ عدد و تنوع زیاد می باشد و توسط دستگاه های داپلیکیتور ۱به ۱۱ انجام می گیرد. سرعت عمل بالا در تیراژهای کم در مقایسه با چاپ سی دی و دی وی دی استمپری از مزایای این روش می باشد.رایت سی دی به وسیله ی دستگاه های تکثیر cd و dvd هوشمند بوده و به صورت خودکارد دیسک های ناسالم و سوخته  را از سی دی و دی وی دی هایی که سالم تکثیر شده اند، تفکیک می نماید.

 برای تماس با چاپ و تبلیغات کاسپین اینجا کلیک کنید

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال

نیاز رو به فزونی امروز سرعتی بالا ، کیفیتی برتر و با صرفه در تیراژ پائین می باشد که این نیاز با وجود دستگاهای چاپ دیجیتال بر طرف شده است

گاهی اتفاق می افتد که شما نیاز به چاپ تیراژ پایین دارید و یا زمان محدودی برای آماده شدن آن دارید، در این زمان است که چاپ دیجیتالبه کمک شما می آید. چاپی که نیازی به مراحل مختلف برای آماده شدن کار از قبیل تهیه زینک و غیره ندارد. تنها کافیست فایل مورد نظر خود را آماده نمایید و پس از حداکثر ۲ ساعت ما آن را برای شما آماده کنیم.

 برای تماس با چاپ و تبلیغات کاسپین اینجا کلیک کنید

طراحی

طراحی

همه چیز از طراحی شروع می شود. جرقه زدن طرحی در ذهن یک طراح و اجرای یک اتود

چاپ بدون طراحی مانند جسم بدون روح می باشد، این طرح و طراح هستند که به یک کاغذ روح می بخشند. تصور کنید زمانی را که همه بسته بندی ها فقط کاغذ سفید باشد و هیچ طرحی روی آن نباشد، آن زمان است که هیچ محصولی برای شما جذابیت ندارد و هیچ قروشگاهی جنبه بصری ندارد.

یک طراحی زیبا برای تبلیغ یک محصول یا شرکت و یا بسته بندی محصول تاثیر بسیار شگرفی بر مشتری و طرف مقابل خواهد داشت. بارها شاهد فروش فوق العاده یک محصول فقط به خاطر بسته بندی شکیل آن بوده ایم. مشتری و یا مصرف کننده با دیدن یک طرح مناسب و زیبا تحریک به خرید محصول می گردد با این احساس که زمانی که تولید کننده به بسته بندی محصول خود این قدر اهمیت داده،یقینا به کیفیت محصول خود نیز توجه زیادی خواهد داشت.

چاپ و تبلیغات کاسپین با توجه به دانش براین مطلب از گروه طراحان حرفه ای برای ایجاد طرح های زیبا و مطابق با سلایق روز استفاده می نماید.

برخی از خدمات این شرکت در زمینه طراحی عبارتند از:

شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام اطلاعاتی در رابطه با طراحی ها بدست آورید

 

 کارت ویزیت

بسته بندی

محافظ و …

تابلو و بیلبورد ها

برشور

ست اداری

 

 

 برای تماس با چاپ و تبلیغات کاسپین اینجا کلیک کنید

چاپ افست

چاپ افست (چاپ مناسب برای کارهای تیراژ دار)

چاپ افست (چاپ مناسب برای کارهای تیراژ دار)Reviewed by کاسپینonOct 21Rating: ۵٫۰چاپ افست (چاپ مناسب برای کارهای تیراژ دار)چاپ انواع کاتالوگ، برشور، سربرگ، ست اداری، تراکت، کارت ویزیت، جعبه، کارتن، پاکت،کتاب، دفترچه،تقویم، سررسید، روزشمار، برگه یادداشت، فاکتور فروش، فاکتور رسمی با شماره، پوشه، فولدر، سرتیفیکیت، گواهینامه ها با ضریب امنیتی و غیر قابل جعل، تقدیرنامه، ساک دستی،کتاب، لیبل، کاور و …

چاپ و تبلیغات کاسپین قراردادهای همکاری با چاپخانه های مختلف تنظیم کرده است که این امر باعث گردیده به راحتی بتوانیم در زمان بندی مناسب کارهای خود را چاپ نماییم. کثرت چاپخانه های طرف قرارداد از تک رنگ GTo تا چهار رنگ ۴٫۵ ورقی باعث گردیده هر کاری را با دستگاهی که مناسب آن کار می باشد چاپ کنیم که این امر باعث افزایش کیفیت وکاهش هزینه  در کار چاپی می شود.

با این سیاست چاپ و تبلیغات کاسپین تبدیل به دفتر یک چاپخانه بسیار بزرگ با مجموع دستگاه های چاپی مختلف که جمع آوری آنها در کنار یکدیگر امکان پذیر نیست، شده است؛ این است امتیاز ما نسبت به چاپخانه هایی که فقط یک یا نهایتا ۴ دستگاه دارند.

برخی از خدمات چاپ افست عبارنتد از:

چاپ انواع کاتالوگ، برشور، سربرگ، ست اداری، تراکت، کارت ویزیت، جعبه، کارتن، پاکت،کتاب، دفترچه،تقویم، سررسید، روزشمار، برگه یادداشت، فاکتور فروش، فاکتور رسمی با شماره، پوشه، فولدر، سرتیفیکیت، گواهینامه ها با ضریب امنیتی و غیر قابل جعل، تقدیرنامه، ساک دستی،کتاب، لیبل، کاور و …

 

 برای تماس با چاپ و تبلیغات کاسپین اینجا کلیک کنید

Call Now Buttonتماس با ما